Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Chat online 24/7!

Oddłużanie Nieruchomości w Gdańsku to czynności prawno-finansowe, które mają za zadanie tak zwane „wyczyszczenie” wszelkich negatywnych i niekorzystnych wpisów z Księgi Wieczystej. W efekcie wszystkie zadłużenia, egzekucje komornicze, inne wpisy windykatorów zostają wyczyszczone z księgi wieczystej, a właściciel nieruchomości otrzymuje swobodę na dyspozycję nieruchomością. 

O co chodzi z czynnościami prawno-finansowymi? Zobacz wyjaśnienie poniżej. 

Co to jest oddłużanie nieruchomości w Gdańsku?

Jest to proces, który polega na negocjacjach z wierzycielami i komornikami w celu osiągnięcia wolności finansowej. Zwykle oznacza to zawarcie ugody z wierzycielami lub wymianę nieruchomości na tańszą. Jaki jest jego cel? Zmniejsz zadłużenie majątkowe, pozbądź się stresu, nękających telefonów i rozpocznij nowe, spokojne życie. Co powinienem zrobić, aby stanąć na nogi finansowo?

Jak oddłużyć nieruchomość w Gdańsku?

Wykup długów Gdańsk

Cennym sposobem na uzyskanie umorzenia długów w Gdańsku z tytułu nieruchomości jest zakup wierzytelności / wierzytelności hipotecznych. Możesz wnioskować o taką ugodę, jeśli masz wypowiedzianą umowę pożyczki lub już ją wypowiedziałeś. Z profesjonalnym podmiotem możesz zaoszczędzić do 50% swoich pieniędzy. Nawet w desperackich przypadkach, gdy nieruchomość została już wystawiona na licytację – istnieje możliwość jej zakupu za uzyskane środki.

Środki od inwestorów na nieruchomość Gdańsk

Jeżeli nie posiadasz środków na to, żeby wykupić swoje długi, to pomożemy Ci znaleźć inwestorów indywidualnych, którzy sfinansują cały plan spłaty. Opłaty za takie usługi ustalane są indywidualnie. Wszystko zależy od wartości nieruchomości, etapu realizacji oraz możliwości finansowych właściciela nieruchomości.

Restrukturyzacja zadłużenia Gdańsk

Kiedy konieczna jest kompleksowa restrukturyzacja zadłużenia w Gdańsku? Głównie w momencie, gdy grozi nam wypowiedzenie kredytu hipotecznego lub gorzej – umowa kredytowa została JUŻ wypowiedziana! Pamiętaj, że zawsze jest dobry moment, aby uniknąć windykatorów. A jak wygląda restrukturyzacja zadłużenia w praktyce? Negocjujemy plan spłaty, który będzie dla Ciebie najlepszy. Nawet jeśli czeka Cię termin licytacji, jest jeszcze czas!. Mając dokumenty gotowe do oszacowania wartości Twojej nieruchomości, a nawet zaplanowaną datę aukcji, nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym tak szybko, jak to możliwe.

Powództwo przeciwegzekucyjne Gdańsk

Powództwo Opozycyjne. To rozwiązanie, z którego może skorzystać dłużnik, a daje mu to możliwość pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności w całości lub części, bądź jej ograniczeniu.

Powództwo Ekscydencyjne (inaczej interwencyjne). To kolejna możliwość. Tutaj potrzebny jest udział osoby trzeciej. Jaki jest cel? Umożliwia wyłączenie zajętego przedmiotu spod egzekucji. Przykładowo, jeżeli garaż jest objęty licytacją, a należy do osoby trzecie,j to może wykluczyć go z licytacji komorniczej.

Zobacz więcej o: Egzekucja komornicza: Skarga

Przygotowana likwidacja nieruchomości Gdańsk

Przygotowana likwidacja, inaczej także Pre-Pack. Nowe rozwiązanie w Polsce obowiązujące w systemie prawnym. Daje możliwość szybkiej sprzedaży majątku osoby niewypłacalnej, czyli dłużnika. Dzieje się to na rzecz inwestora. Finalnie powoduje to, że upadły zachowuje ciągłość funkcjonowania bez problemów finansowych, a inwestor otrzymuje nieruchomość wolną od zadłużenia.

Uzyskaj pomoc w Gdańsku:

Umów się na darmową konsultację z ekspertami do spraw oddłużania nieruchomości w Gdańsku:

20 letnie doświadczenie pomogło rozwiązać kilkaset ludzkich problemów. Pozbyć się długów i komorników. Działamy szybko, skutecznie i zgodnie z literą prawa.

Menu

Skontaktuj się

Al. Ks. Józefa Waląga 1/3 C,
83-000, Pruszcz Gdański

pomoc@stopkomornik.com

666 168 586

Oddłużanie Nieruchomości

Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Resize text-+=