Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Chat online 24/7!

Nasz zespół

Profesjonalny zespół

Poznaj nas bliżej

Jeśli potrzebujecie pomocy w radzeniu sobie z długami, poprawie płynności finansowej lub uwolnieniu się od widma komorników, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Skontaktujcie się z nami już dziś, a nasi eksperci będą pracować dla Waszego sukcesu.

Damian Kowalski

Manager
obraz_2023-09-03_163947594

Katarzyna Słomińska

Katarzyna Słomińska

Team Leader

Agnieszka Włodnarz

Reprezentant Sądowy

Daria Karnecka

Ekspertka ds. oddłużania

Aneta Kacperek

Ekspertka ds. oddłużania

Dominika Jurczyk

Specjalista ds. upadłości

Poznaj nasz zespół Ekspertów

W naszej firmie wiemy, że każda historia sukcesu zaczyna się od zaangażowanych i kompetentnych ludzi. Nasz zespół ekspertów to rdzeń naszej działalności i fundament, na którym budujemy naszą misję pomocy przedsiębiorstwom w wyjściu z trudnych sytuacji finansowych. Poznajcie nas bliżej i dowiedzcie się, dlaczego jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

Wsparcie w procesie oddłużania

Powiedz stop komornikom !

Jeśli masz pytania dotyczące zadłużenia nieruchomościowego lub potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu swojego finansowego problemu, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Jesteśmy tu, aby pomóc. Razem możemy znaleźć drogę do rozwiązania.

Nasza pasja

Nasza pasja polega na tym, aby pomagać ludziom wyjść z trudnych sytuacji finansowych, szczególnie w przypadku zadłużenia związanego z nieruchomościami. Rozumiemy, że problemy finansowe mogą wpłynąć na jakość życia i spokój ducha naszych klientów, dlatego z pełnym zaangażowaniem pomagamy im znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Doświadczenie

Nasz zespół to eksperci z dziedziny finansów, prawa i doradztwa kredytowego. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale i praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych przypadków zadłużenia nieruchomościowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy pomóc klientom zrozumieć skomplikowane procedury prawne i finansowe oraz dostarczyć im spersonalizowane strategie rozwiązania problemów.

20 letnie doświadczenie pomogło rozwiązać kilkaset ludzkich problemów. Pozbyć się długów i komorników. Działamy szybko, skutecznie i zgodnie z literą prawa.

Skontaktuj się

Al. Ks. Józefa Waląga 1/3 C,
83-000, Pruszcz Gdański

pomoc@stopkomornik.com

799 360 023

Oddłużanie Nieruchomości

Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Resize text-+=