Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Chat online 24/7!

Nasz zespół

Profesjonalny zespół

Poznaj nas bliżej

Jeśli potrzebujecie pomocy w radzeniu sobie z długami, poprawie płynności finansowej lub uwolnieniu się od widma komorników, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Skontaktujcie się z nami już dziś, a nasi eksperci będą pracować dla Waszego sukcesu.

Damian Kowalski

Manager

Jesica Nowak

Team Leader

Agnieszka Włodnarz

Reprezentant Sądowy

Iwona Danielczuk

Ekspertka ds. oddłużania

Aneta Kacperek

Ekspertka ds. oddłużania

Dominika Jurczyk

Specjalista ds. upadłości

Poznaj nasz zespół Ekspertów

W naszej firmie wiemy, że każda historia sukcesu zaczyna się od zaangażowanych i kompetentnych ludzi. Nasz zespół ekspertów to rdzeń naszej działalności i fundament, na którym budujemy naszą misję pomocy przedsiębiorstwom w wyjściu z trudnych sytuacji finansowych. Poznajcie nas bliżej i dowiedzcie się, dlaczego jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

Wsparcie w procesie oddłużania

Powiedz stop komornikom !

Jeśli masz pytania dotyczące zadłużenia nieruchomościowego lub potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu swojego finansowego problemu, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Jesteśmy tu, aby pomóc. Razem możemy znaleźć drogę do rozwiązania.

Nasza pasja

Nasza pasja polega na tym, aby pomagać ludziom wyjść z trudnych sytuacji finansowych, szczególnie w przypadku zadłużenia związanego z nieruchomościami. Rozumiemy, że problemy finansowe mogą wpłynąć na jakość życia i spokój ducha naszych klientów, dlatego z pełnym zaangażowaniem pomagamy im znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Doświadczenie

Nasz zespół to eksperci z dziedziny finansów, prawa i doradztwa kredytowego. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale i praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych przypadków zadłużenia nieruchomościowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy pomóc klientom zrozumieć skomplikowane procedury prawne i finansowe oraz dostarczyć im spersonalizowane strategie rozwiązania problemów.

20 letnie doświadczenie pomogło rozwiązać kilkaset ludzkich problemów. Pozbyć się długów i komorników. Działamy szybko, skutecznie i zgodnie z literą prawa.

Skontaktuj się

Al. Ks. Józefa Waląga 1/3 C,
83-000, Pruszcz Gdański

pomoc@stopkomornik.com

799 360 023

Oddłużanie Nieruchomości

Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Resize text-+=