Skup nieruchomości w 24h.

Jest to oferta przygotowana dla wszystkich osób, których nieruchomość jest zajęta przez komornika.Pętla zadłużenia ciągnie się coraz dalej, a wysokość długów przekracza wartość domu lub mieszkania. Odkupimy od Państwa zadłużoną nieruchomość, spłacając całość lub część długu.

Dzięki temu odzyskają Państwo wolność finansową i spokój ducha. Widmo wyrzucenia na bruk przestanie istnieć, podobnie jak znikną problemy z komornikami, windykatorami i wezwaniami do spłaty zadłużenia.

W umowie zawarte są wszystkie uzgodnienia, w tym przede wszystkim nasze zobowiązanie do spłaty Państwa długu. To, czy będzie to spłata całego długu lub jego części, zależy od wartości wyceny i wysokości zadłużenia. W przypadku kiedy dług jest mniejszy niż nasza oferta cenowa, pozostała część pieniędzy trafia do Państwa.

Możemy ją wypłacić w kancelarii notarialnej do ręki gotówką lub w ciągu 24 godzina na konto bankowe.

Kiedy nie istnieje inna możliwość spłaty długu, jedyną szansą jest pozyskanie pieniędzy ze sprzedaży mieszkania. Nie należy z tym czekać zbyt długo, ponieważ komornik może zarządzić jego licytację. W takim przypadku sprzedaż nieruchomości jest znacznie korzystniejsza pod względem finansowym z uwagi na mniejsze koszta i możliwość uzyskania ceny bliższej wartości rynkowej. W przypadku licytacji, dużą część uzyskanej kwoty pochłania wynagrodzenie komornika, a to co pozostało jest niewystarczające na spłatę zadłużenia. W efekcie, dłużnik traci to co miał najcenniejsze – nieruchomość i w dalszym ciągu pozostaje z dużym zadłużeniem do zapłaty.

Formularz kontaktowy